Wawerskie historie - Wawer

Rowerowa wycieczka historyczna dla rodzin z dziećmi "Wawerskie historie"
Nie sposób chyba zliczyć, jak wiele ciekawych opowieści kryje w sobie największa dzielnica Warszawy. O kilku z nich usłyszymy w czasie rowerowej wycieczki. Dowiemy się, jaki obiekt nazywano „Murowanką”, usłyszymy, kto wdrapał się na kościelną wieżę, poznamy niezwykłe kobiety, których imiona rozpoznamy w nazwach tutejszych osiedli.

Start: Pomnik poświęcony bohaterom Wawra 1918-1920, ul. Płowiecka 77, godz. 16.00
UWAGA! Bardzo prosimy żeby dzieci biorące udział w wycieczce miały kask.