Ksiuty o Pradze - Praga Północ

Spacer historyczny dla rodzin z dziećmi pt.: “Ksiuty o Pradze”
O Pradze można opowiadać bez końca, każdy jej zakamarek kryje niezwykłą historię. Niektóre miejsca pozostają od lat niezmiennie takie same, jakby nieubłagany czas je omijał. Podróż po tej niezwykłej dzielnicy rozpoczniemy od Dworca Wschodniego, gdzie już w XIX wieku jeździła Kolej Terespolska. Podążając dalej śladami praskiej komunikacji, dotrzemy do Zajezdni Tramwajowej. W dalszy spacer udamy się trochę zapomnianymi uliczkami, gdzie będzie można zobaczyć, jak w dawnych czasach oświetlano ulicę. Dowiemy się również co produkowały niewielkie praskie fabryki. Zapraszamy :)

Start: przed wejściem na Dworzec Wschodni (od strony ul. Kijowskiej) godz. 16.00